De ce și cum să te implici?

Clubul Rotary Maris Tîrgu Mures susține proiecte dedicate comunității și a moto-ului “Serviciu mai presus de sine”.

Modalitățile de implicare în acțiunile de ajutorare a comunității în care trăim sunt diverse și accesibile, iar ceea ce face diferența este gradul de implicare și de informare.

Pentru susținătorii cauzelor pe care familia clubului nostru le desfășoară, vă puteți alătura și voi prin completarea Formularului 230 , pe care vă rugăm să-l depuneți la sediul nostru sau direct la sediul ANAF.

Formularul 230 poate fi accesat pe site-ul ANAF, sau poate fi descărcat de aici.

DONAȚII

Clubul Rotary Maris Tîrgu Mureș apelează la toți cei care cred în misiunea și valorile asociației noastre, contribuția dumneavoastră fiind esențială pentru continuarea activităților noastre.

Dacă doriți să ne susțineți cauzele o puteți face donând suma dorită în contul nostru bancar, cu mențiunea ”Donație”.

DATE BANCARE:

ASOCIAȚIA CLUB ROTARY MARIS TÎRGU MUREȘ, CUI 22981717